Kuri võõrasema ja hea haldjas sinu riidekapis.

“Jah, teen riidekapi nüüd lahti ja absoluutselt kõik, mis sealt vastu vaatab sobib nii hästi, et ma ei jõua ära oodata, et saaksin midagi sealt selga tõmmata. Vahet pole, mis sealt välja võtan, tunnen selles end uskumatult enesekindlalt ja ma ei jõua ära oodata, et saaks kontoris juba mantli garderoobi riputada! Okei, kapiuks lahti jaa…hea küll järjekordselt veab positiivne mantra mind riidekapi sisuga alt.

Tundub nagu elaks seal kapis kuri võõrasema, kes igaks hommikuks kõik mu riided igavaks nõiub, aga hea küll homme hommikul on uus võimalus! Täna saab jälle selle igava seeliku ja pluusi selga ajada ja päeva lõpuni vedada.” <– Mina kuu aega tagasi.

Tegelikult on väga lihtne nipp, kuidas paljud oma riided kurja võõrasema nõiduse käest päästa. Lisa kleidile või pluusile sobiv vöö ja nõidus on murtud. Erinevate laiuste ja värvidega saad oma välimuse kergesti muuta särtsakamaks, vaoshoitumaks, šikimaks, isikupärasemaks-kuidas iganes olukord (või enesetunne) nõuab.

Proovi järele kuidas kitsas nahkrihm teeb tavalisest valgest pluusist uue lemmiku või millis imet saadab korda punane vöö + must kleit, niiet sa tõepoolest ei jõua ära oodata, et saaks tööjuures mantli varna riputada.

vöö teksadele, ehtsast nahast

Samamoodi saad igapäevased teksad muuta põnevamaks lisades pükstele ehtsast nahast püksirihma, mis annab märku, et armastad kõrget kvaliteeti ja pöörad tähelepanu detailidele.

Vaata üle meie e-pood, et leida kaua vastupidav vöö, millega igapäevasele riietusele isikupära juurde anda. Kui sealt hetkel ei leia, siis anna meile kommentaariumis teada, mis stiilis vöid võiksime enda valikusse lisada.