Tasuta tarne pakiautomaati!

"Jah, teen riidekapi nüüd lahti ja absoluutselt kõik, mis sealt vastu vaatab sobib nii hästi, et ma ei jõua ära oodata, et saaksin midagi sealt selga tõmmata. Vahet pole, mis sealt välja võtan, tunnen selles end uskumatult enesekindlalt ja ma ei jõua ära oodata, et saaksin kontoris juba mantli garderoobi riputada! Okei, kapiuks lahti jaa...hea küll järjekordselt veab positiivne mantra mind riidekapi sisuga alt...

Kuri võõrasema ja hea haldjas sinu riidekapis 1Tundub nagu elaks seal kapis kuri võõrasema, kes igaks hommikuks kõik mu riided igavaks nõiub, aga hea küll homme hommikul on uus võimalus! Täna saab jälle selle igava seeliku ja pluusi selga ajada ning päeva lõpuni vedada." - Selline oli minu igapäevane hommik kuu aega tagasi.

Kuri võõrasema ja hea haldjas sinu riidekapis 2

Hea haldjas

Tegelikult on aga väga lihtne nipp, kuidas paljud oma riided kurja võõrasema nõiduse käest päästa. Lisa kleidile või pluusile sobiv vöö ja nõidus on murtud. Erinevate laiuste ja värvidega saad oma välimuse kergesti muuta särtsakamaks, vaoshoitumaks, šikimaks, isikupärasemaks-kuidas iganes olukord (või enesetunne) nõuab.

 

Proovi järele kuidas peenike nahast rihm teeb tavalisest valgest pluusist uue lemmiku või kuidas punane vöö + must kleit teeb väljanägemise särtsakamaks, niiet sa tõepoolest ei jõua ära oodata, et saaksid tööjuures mantli varna riputada. 

Samamoodi saad igapäevased teksad muuta põnevamaks lisades pükstele ehtsast nahast püksirihma, mis annab märku, et armastad kõrget kvaliteeti ja pöörad tähelepanu detailidele.

Vaata üle meie e-pood, et leida kaua vastupidav vöö, millega igapäevasele riietusele isikupära juurde anda. Kui sealt hetkel ei leia, siis anna meile kommentaariumis teada, mis stiilis vöid võiksime enda valikusse lisada.

Copyright © 2021 WAWE
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down