MUST REEDE - kogu kaup -20% - kasuta kupongi MUSTWAWE

Aksessuaar - parim sõnumiedastaja Sinu olemuse ja stiili kohta

Aksessuaarid defineerivad sinu stiili – kott, kell või vöö ei suuda seda üksinda, küllaga kooskõlas riietusega, mis on hädavajalik sind katmaks ja sooja andmiseks, ütleb aksessuaar Sinu olemuse kohta nii mõndagi. Aksessuaarid toovad esile sinu maitse, huvid, aga annavad edasi sõnumi ümbritsevale – kes sa oled ja mida sa oma välimusega teistele öelda soovid.

Aksessuaaridega on võimalik muuta kogu riietus terviklikuks, lisades koti, käekella või käerihma, muudab lisatud detail Sinu väljanägemise kaunilt täiuslikuks. Aksessuaariga on võimalik ka terve riietus teistsuguseks muuta, nt kui naisterahvad lisavad laiemale pluusile vöö, on võimalik kogu rõivastus taljesse muuta ja seeläbi kogu väljanägemine lohvakast naiselikuks muuta.

Aksessuaarid annavad alati kõneainet, nt kui oled seltskonnas, kus Sa ei tunne kedagi, nt mõnel kunstinäitusel, vastuvõtul, ärikohtumisel, siis on võimalik ebamugav vaikus mõnusaks ja positiivseks vestluseks pöörata, tehes aksessuaari suunal positiivse tähelepaneku.

Aksessuaarid loovad parema tunde sinust enesest sulle endale. Enesekindlus on see, mis meid elus edasi viib, enesekindluse loovad meile usk endasse, aga ka riietus ja detailid – aksessuaarid - mis riietust täiendavad.

Aksessuaaride kandmine on lõbus ja huvitav, sest annab alati võimaluse oma riietust muuta. Lisades oma välimusele kas uusi värve, detaile, säravust, võid edasi anda hoopis uue sõnumi endast ja oma meeleolust.

Alati tasub enda välimusele lisada just neid aksessuaare, mis tunduvad sinulikud. Ei tasu üle pingutada erinevate vidinatega, mis pigem mõjuvad kunstlikult ja panevad sind ennast hoopis ebamugavalt tundma. See ei ole see, mida aksessuaaride kandmine endaga kaasa peaks tooma, pigem läheneda tagasihoidlikult ja otsida neid õigeid, mis just sinu isikupära kõige paremini välja toovad.

Alljärgnevalt anname ülevaate aksessuaaride kasutamise erinevate võimaluste kohta.

Käekellad aksessuaarina

Käekellad, mida on aegade algusest kasutatud aja näitajatena, kasutatakse üha enam staatusesümbolina ja lisadetailina riietuse juures – aksessuaarina. Lisaks käekellade ajanäitamise funktsioonile kantakse neid ehtena, stiili täiendava lisana, staatusenäitajana, mõõtevahendina, sportimisel jne. Käekellasid ka kogutakse erinevatel põhjustel, näiteks aastakäigu alusel ja sellisel juhul on uued mudelid väga oodatud.

Aksessuaar - meeste käekell

Mehed valivad käekella üsna erinevatel põhjustel, esmalt kindlasti selle praktilise väärtuse pärast, aga ka vastavalt rõivastusele, vabaajastiilile, äririietusele või spordiks sobiva. Endale meelepärase kella leidmisel mängib olulist rolli selle materjal, väljanägemine ja ka hind.

Otsides endale kindla brändi kella, on võimalik valida nii värvi, materjali kui ka sobiva hinna seast, sest brändikellade valikud on üsna laiad. Kella ostmisel tutvu kindlasti ka kella mehhanismiga, kas tegemist on iselaadiva või patareisid vajava mudeliga. Samuti mõtle oma elustiilile, kas kella klaas peab olema kriimustuste kindel või pigem piisab lihtsamast variandist.

WAWE meeste kellade valikust leiab alati kindlat kvaliteeti pakkuva GANT meeste käekellade kollektsiooni, militaarsete mõjutustega sportlikumad kellad Swiss Military Hanowa meeste käekellade seast või hoopis nt aegumatud Seiko kellad. Kogu tootevalikuga saad tutvuda siin.

Käekellad naistele - aksessuaarid, mis on nii ilusad kui ka vajalikud

Käekellad on naistele üks olulisemaid aksessuaare, millega on võimalik oma rõivastusele kaunis aksent anda. Kellele ei meeldiks ilu? Ja käekellad pakuvad rohkelt silmailu. Kuigi tihti otsustame kella välimuse järgi, on oluline ka nende praktiline pool – mis materjale on kasutatud, kas tegemist on veekindla kellaga, kas kantakse seda pigem ehtena või vaid ajanäitajana.

Käekellad on aksessuaarid, mis annavad igale naisele unikaalse väljanägemise ja stiili. Kella brände on väga palju, WAWE e-poes on väga suur valik kauneid ja isikupäraseid Anne Klein kellasid, mis on suurepärase hinna ja kvaliteedisuhtega. Kallimale maitsele ja alati kindla sõnumi edastajana töötavad suurepäraselt Versace naiste käekellad. Sportlikumaid variante leiab aga MOMO Designi, Swiss Military Hanowa ja ka Caravelle kellade seast. Tutvu kogu valikuga siin.

Loe rohkem naistele mõeldud kellade kohta ja miks just neid aksessuaarina eelistada: Kingiideed naisele - üks aksessuaar, mida sobib alati naisele kinkida

Meeste vöö - asendamatu aksessuaar

Vöö kandmine võib tulla vajadusest, aga selle võib ka lihtsalt aksessuaarina lisada. Vöö annab riietusele juurde soliidust, terviklikkust ja vahel isegi kuju, nt kleidile lisades saab vöökoha välja tuua.

Vöösid on väga mitmetest materjalidest, riidest, nahast, nöörist, tehismaterjalidest – valiku saab langetada oma vajadustest lähtuvalt. Vöö kvaliteet ei ole nii määrav, kui seda kantakse paaril korral aastas riietuse kaunistamiseks, küllaga on see väga oluline, kui vöö on igapäevane tarbeese nt vajalik pükste ülevalhoidmiseks. Vöö kandmine aitab naistel kleidi vöökohta stiilsemaks muuta, meestel rõhutab maskuliinsust. Isegi kui see enamus päevast jaki või pintsaku all peidus on, tuleb enda jaoks leida õige toode, mis on kvaliteetne, mugav ja sobiv.

Vöö ostmisel tuleks võtta arvesse vöö materjali, pandla kinnitust ja disaini, mis aksessuaarina vöö puhul kõige paremini Sinu stiiliga sobib.

Peale vöö ostmist tuleb osata selle eest ka hoolt kanda. WAWE e-poest leiad meeste vööd, mis sobivad nii heledama kingaga, nt pulmadeks päris valget värvi vöö, aga ka pruune vöid ja aegumatuid mustasid vöösid. WAWE e-poe meeste vööd muudab eriliseks see, et neid saab ka kinkida, sest kõik vööd on tellitava pikkusega, ehk pandla juurest on võimalik väga lihtsalt vöö õigesse pikkusesse lõigata ja seejärel taas pandla sees kinnitada. Tutvu kogu vööde valikuga siin. Naistele mõeldud aksessuaarid on leitavad siit.

Arvutikotid – stiilne ja praktiline igasse olukorda

Arvutid on tänapäeval paljuski meie maailm, töötame nendega, puhkame nendega ja ka lõbustame end nendega. Nad on nagu head kaaslased, keda igale poole kaasa võtame. Sellest sünnib ka vajadus leida neile sobiv arvuti kaasas kandmise kott. Arvutikoti ja portfelli valimisel on esmatähtis leida õige suurus, et kaitsev ümbris hoopis arvutit ei kahjustaks, liiga suures kotis võib liigse loksumise tagajärjel arvuti katki minna. Lisaks suurusele tuleb mõelda materjalile, funktsionaalsusele, et kas lisaks arvutile peab kotti mahtuma ka muud, nt dokumendid, võtmed vmt. Tutvu WAWE e-poes meeste arvutikottide ja portfellidega siin. Naiste mudelid leiab siit.

Loe ka: Kuidas valida nahast sülearvutikotti? 8 soovitust, kuidas teha õige valik

Naiste käekotid/ arvutikotid – mitte lihtsalt aksessuaar

Käekoti valimine on väga personaalne ja see otsus võib tulla vajadustest lähtuvalt, aga tihti väljendatakse käekotiga ka oma staatust, väljendatakse olemust ja soovitakse täiuslik punk oma riietusele lisada. Kuid käekott ei ole pelgalt aksessuaar, vaid praktilist rolli täitev detail. Käekotti, portfelli mahutatakse kõik oluline, alates huulepulgast, lõpetades dokumentidega. Kõik oluline peab mahtuma sinna sisse.

Käekoti valik sõltub lisaks eelnevale ka eelarvest, materjali eelistustest ja värvidest, detailidest. WAWE e-poes on suures valikus just nahast käekotte, portfelle ja seda seetõttu, et nahast tooted on vastupidavad, naturaalsed ja loodussõbralikud.

Nahast kottide hinnad on küll enamasti sünteetilistest materjalidest valmistatud kottidest kõrgemad, aga seda õigustatult, nahast tooted on kvaliteetsemad, peavad paremini vastu niiskusele ja on aegumatud. Nahast käekotid on eelistus naisele, kes soovivad kaunid ja enesekindlad näha välja igas olukorras. Tutvu valikuga e-poes siin.

Rahataskud ja rahakotid – vajalik aksessuaar nii meestele kui ka naistele

Rahakott on käepärane viis hoida oma dokumendid, kaardid ja raha ühes kohas kiireks kasutamiseks ja turvaliseks hoiustamiseks. Rahakottide taskus hoidmisel on võimalik nende turvalisust parandada RFID kaitstud materjalidega, mis kaitsevad pangaandmete ja kaardiandmete soovimatu lugemise eest ning

pahatahtliku kasutamise eest. Rahakotid on alati moes, väiksemaid mudelid saab taskusse peita ja selliselt igale üritusele kaasa võtta, suuremad võivad olla aksessuaarid omaette. Täisnahast rahataskute ja rahakottide valikuga saab tutvuda siin.

Meeste käerihmad ja käevõrud – stiili eelistuse näitajad ja sõnumi kandjad

Meeste käerihm on element, millega on võimalik oma stiili eelistusi näidata, eneseväljendust rõhutada ja maskuliinsust toetada. Käerihma sobib kanda igapäevaselt, see ei pea olema kooskõlas käekellaga ja neid võib olla randmel mitu. Olenevalt keskkonnale, kus me viibime, saab vahetada käerihma vastavalt värvile, kinnitusele, materjalile. Tutvu käerihmadega e-poes siin.

Ehted

Ehted on kindlasti üks väga oluline aksessuaar, aga sellest kirjutame mõnel järgmisel korra.

Aksessuaarid kingitusena

Aksessuaare ostetakse endale, aga tihti soetatakse neid ka kingitusteks ja erinevateks tähtpäevadeks. Kingituste tegemisel on väga hea ja oluline tunda kingituse saajat, sest nii on võimalik üsna täpselt ära arvata saaja maitse ja mis talle meeldida võib. Aksessuaaride soetamisel kingitusena võivad need olla tihtipeale ebapraktilised, aga olles üha keskkonnateadlikum, on oluline osta just asju, mis jäävad kestma ja võetakse kasutusele.

WAWE e-pood on pühendunud kestvatele lahendustele, kvaliteedil on põhirõhk, kui ei ole 100% kindel saaja eelistustes, siis e-poest tellides kehtib 14-päevane tagastamisõigus, mis loob kindlustunde, et kingituse saab tagastada või välja vahetada.

Meie kogemus näitab, et pea 100% edulugu on meie vöödel, mis on tellitava pikkusega, ehk väga lihtsalt täpselt kandja mõõtu lõigatavad. Mitmeid kellasid ja naiste käekotte on tellitud oma tüdruksõpradele, abikaasadele, aga naisterahvad on kingituseks valinud kvaliteetseid ja aegumatuid meesteportfelle, kellasid ja käerihmasid. Vaata kogu tootevalikut siit.

Kokkuvõtvalt

Aksessuaarid on suurepärane täiendus meie rõivastusele, nendega saab edastada sõnumit kaaslastele, muuta riietust pidulikumaks või hoopis ametlikumaks. Aksessuaaride valik on väga lai ja nende hulgast tuleb leida oma stiilile ja maitse eelistustele sobiv. Aksessuaare saab osta endale, aga need sobivad suurepäraselt ka kingituseks.

Seotud postitused

Copyright © 2024 WAWE
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down