MUST REEDE - kogu kaup -20% - kasuta kupongi MUSTWAWE

Meeste rihma kandmine (kuidas vööd valida ja kanda)

Meestele, kellele loeb, et nende väljanägemisel oleksid detailid paigas, siis nende jaoks ei ole rihm pelgalt pükste ülevalhoidmiseks. Sobiva rihma leidmine riietusele, lisab sellele stiili ja annab aksendi. Seega otsides riietusele ideaalset rihma, ei piisa kui tõmbad kapist välja esimese suvalise. Hästiistuva vöö jaoks on vaja leida sobiv värv, materjal ning seejuures ilmselt on vaja pisut rohkem vaeva näha. Alljärgnevalt mõtteid, kuidas riietusele sobiv vöö leida.

Rihma suurus

Nii ilmselge kui see võib tunduda, siis rihma suurus mängib olulist rolli – see ei tohiks olla liiga pikk. Seda on kohe näha, kui vöö ei istu täpselt ja selle ülejäänud rihmaosa on ümber keha keeratud. WAWE epoes on mitmed rihmad täpselt Sinu suurusele mõõtu lõigatavad, lihtsalt ava klõpsuga kinnitus, lõika kääridega rihm enda mõõtu ja pane klõpsuga klamber kinni tagasi. Lisaks on mitmetel rihmadel täiendavalt pikkust reguleeriv 16 cm pikkune nn tellitav osa, mis lubab Sul ka aegajalt natuke juurde ja allavõtmist. Seega on Sul võimalik WAWE epoest osta täpselt Sinu mõõtu sobituv rihm. Vöö lühemaks tegemise õpetus on siin.

Materjal

Valides vöö ehtsast nahast, võid kindel olla, et see sobib väga hästi erinevatesse formaalsetesse olukordadesse, viigipükste juurde või pintsaku alla teksapükste peale. Nahk näitab kvaliteeti, on klassikaline ja ajas kestev. WAWE epoes on väga suur valik just nahast vöösid, sest usume nende pikaealisusse ja riietusele hästi istumisse. Nahast vööd on lisaks ka keskkonda säästavad, sest neid sa tarbid tunduvalt harvem, kui odavamaid kiirelt kuluvaid tehismaterjalist vöid.

Pruuni värvi rihmad

Pruuni värvi vöö annab riietusele iseloomu – kandes seda koos sobivat tooni kingadega, mõjub tulemus hoolitsetult ja detailidele tähelepanu pööravalt. Pruuni vöö kandmine näitab julgust oma riietusele panustada ja seeläbi hea välja näha.

Musta värvi vööd

Kui on soov kanda tagasihoidliku või musta formaalset riietust, siis vali ka vöö sama värvi. Ehtsast nahast must rihm on klassikaline ja ajatu, sobides praktiliselt igasse olukorda – ülikonna juurde, aga ka teksapükstele. Tagasihoidlik värv ja materjal hoiavad keskkoha tähelepanuta, samas on garanteeritud korrektne välimus ja ka püksid on ülevalhoitud.

Väljendusrikkad vööd

Väljapaistvate vöödega on võimalik oma riietusele konkreetsem sõnum anda ja keskpärasele riietusele särtsu lisada. Erksad ja kuldsete detailidega vööd võimaldavad öelda riietusega, et Sa eristud ega ole tavaline, vaid iseloomuga ja julge.

Stiilinippe naistele

Kui on soov pikem välja näha, siis tasub vöö valida sama värvi, mis on riietus, nii varjate sellega keha poolitamise. Samas keskkoha väljatoomine kaunilt ja muu riietusega sobivalt, lisab mitmeski osas stiili ja näitab Sinu hoolivust enda suhtes.

Seotud postitused

Copyright © 2024 WAWE
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down