MUST REEDE - kogu kaup -20% - kasuta kupongi MUSTWAWE

Kingiideed naisele - üks aksessuaar, mida sobib alati naisele kinkida

Tänapäeval on inimesed hõivatud oma tiheda töögraafiku ja muude tegemistega. Käekell sobib kingiks nii meestele kui ka naistele, selle kinkimisel anname inimesele võimaluse paremini oma aega jälgida ja tegeleda toimetustega selliselt, et ei peaks pidevalt telefoni järgi sirutades tähelepanul hajuda laskma ning vältima selliselt enda sotsiaalmeediasse ja e-mailidesse “kadumise”.

Kingiideed naisele valides sobib silmas pidada sündmust mille otstarbeks see kingitus tehakse, ametliku õnnesoovi korral sobib elekantsem käekell või kui tegu on sünnipäevaga võiks kingitus kokku minna kleidiga või näiteks tema sportliku elu stiiliga- igaljuhul on käekella kinkimine naisele alati hea valik.

  • Lisaks on käekella kandmine märk professionaalsusest, see jätab kandjast organiseeritud mulje ja näitab valmidust töötundidel panustada.
  • Aeg on väärtuslik, käekell on abivahend, mis aitab seda teadlikumalt kasutada ning nii töö ja pere-aeg tasakaalus hoida.
  • Need kaunistavad kandjat, just nagu juveelid - neid saab kanda ka ilu pärast ja aksessuaarina kui ka kollektsioneerida.
  • Selle kasutamine on lihtsamast lihtsam, käekotist mobiiltelefoni otsimisele kulub aega ja mobiiltelefon võib tühjaks saada ja nii aeg kindlaks tegemata jääda. 
  • Lisaks on käekella kasutamine ohutum kui telefoni kasutamine, selle patarei peab pikalt vastu ja uuematel kelladel on ise laadimise funktsioon, mis muudab kogu seadme kasutamise veelgi turvalisemaks ja lihtsamaks.

Kingiideed naisele - kindlasti võib selleks olla käekell

Võime minna kergemat teed, ostes talle kingituseks lilled ja postkaardi või siis midagi praktilist nagu näiteks köögitehnikat või midagi lõbusat, mis neile rõõmu valmistaks pudi-padi poest. Aga alati on hea valik osta talle kingituseks aksessuaar, mida riietusele lisaks kanda ja kui see on käekell, siis on sellel veel praktiline otstarve. 

Kingituse ostmine on raske, olenevalt kas ta on pereliige, kolleeg või sõber, on poodlemine vastutusrikas ülesanne, eriti keeruline on see kui peame kinki ostma naisterahvale kellel juba kõik olemas on. 

Kui soovime, kingitust mida naisterahvas meelsasti kasutab ja pikalt veel kõrgelt hindab, siis on õige kingitus käekell. Tänapäeval on suur valik käekellasid, mille seast õige seadme väljavalimine võib küll pisut keeruliseks ülesandeks kujuneda. Selles artiklis leiad kõik vajalikud nõuanded, et naisterahvale õige käekell kinkida.

Kingiideed naisele mida osta tähtpäevaks?

Käekella saab kasutada aksessuaarina

Käekellad näevad stiilsed välja ja sobivad kanda moe-elemendina. 

Neid saab kollektsioneerida aksessuaarina just nagu kingi või käekotte. Neid on saadaval erineva disaini ja mudelina, käekellasid on laialdases värvi valikus ja need sobivad kandmiseks erinevatel eesmärkidel.

Sportlike ja elegantseid käekellasid sobib koguda erinevate sündmuste otsatarbeks - kingi avamisel on kindlasti naisterahval hea meel näha käekella uuest kollektsioonist.

Seda saab võtta kui investeeringut

Esmalt peab veenduma, et kingiideed naisele valides oleks kaalutletud eelarvet mille kulutate kingi soetamiseks, see võib paista kallis ost kui vaadata kingituste rahalist väärtust aga kui tegu on vääris-kivide, või metallliga siis on ka toote hind põhjendatud ja kandja saab nii endale mitte ainult praktilise vaid ka kaunistava ja hinnalise eseme.

Juhul kui osta kullast kell, siis tasub seda võtta ka kui investeeringut, sellise valiku puhul on oluline teada, et kuna tegu on hinnalise väärisesemega, siis on seda lihtne edasi müüa - ajapikku kulla hind tõuseb ja kuna ka väga vanu käekellasid kantakse sama meelsasti kui uus,i siis selle müümine või edasi kinkimine on täiesti tavalised ja selle hind võib olla juba tõusnud tihti peale kahe-või kolme kordseks.

Selle välimus peab sobima kandjale

Käekella ostmisel tuleks lähtuda kingituse saajast - kas see võib olla kirevat värvi või erilise kujuga, selle ostmisel tuleks teha kindlasti valik, mis kandjale vastumeelne ei ole. Selleks, et kell oleks moe-kõlbulik ka aja möödudes, tuleks eelistada pigem ajatumat mudelit, mis oleks pigem mono värvi ja mida on lihtne kandja riietuse elementidega sobitada.

Kandja nahatoon mängib rolli

Olenemata sellest, kas ostame käekella internetist või oma kohalikust kullaärist, võib meelest minna oluline faktor, mis aitab kindlaks teha selle, kas käekell kandjale tõepoolest sobiks - kindlasti tasub võtta arvesse kandja nahatooni, sooja nahatooniga naisele sobib rohkem kuld või roosa kuld. Jahedama naha tooniga naistele sobib kandmiseks roostevaba teras, hõbe või valgest kullast raamiga käekell. 

Käekella raam

Naiste käekella raami suurus jääb vahemiku 28-34mm, suuremad raamid on kasutusel peamiselt meeste käekellade puhul, aga ka modernsete naiste käekellades kollektsioonides on mudelid, millel on suurem raam. Seda valikut kaaludes tuleks eelnevalt veenduda, et see sobiks kingisaaja eelistusega.

Kinnitus

Kinnitus on oluline osa õige kella valimisel. Kõige populaarsemad rihmad on ühekordne kinnitus terasest, kullast või plaatinast - neid nimetatakse lihtsalt käevõruks. Selle valikul tuleks valida samast materjalist käevõru, millest ka kella raam on tehtud. 

Nahast rihmad on moekad ja elegantne valik iga riietuse kõrvale nii kaua kui selle värvid kokku sobivad teiste riietuselementidega. Hea valik on osta vahetatava rihmaga kell, sellistel kelladel on tihtipeale komplektis erinevate ürituste jaoks mõeldud kinnitused, mis võimaldavad kella sobitada vastavalt kandja riietusega.

Loodetavasti on kõige paremad kingiideed naisele ainult poes käige kaugusel, selle kõrvalt tasub külastada ka wawe e poodi ja silmata käekella valikut naistele.

Kingiideed naisele - käekell on meelejääv ja praktilline kingitus, lisaks saab seda võtta ka investeeringuna.

Käekella kinkimisega anname naistele mitte ainult midagi praktilist, mida nad saavad alati kasutada aja vaatamiseks, vaid ka ilusa aksessuaari, mida riietusele lisaks kanda. Käekella ostmine naisele ei pea olema keeruline, kuid samas tasub eelmainitud punkte silmas pidada - selleks, et kingitust avades kõik ootused täidetud saaksid. Käekella valik wawe e-poes on hea koht, kust sellist kingitust osta.

Loe veel, kuidas on aksessuaaride kandmisega võimalik oma isikupärast väljanägemist rõhutada: Aksessuaar - parim sõnumiedastaja Sinu olemuse ja stiili kohta

Seotud postitused

Copyright © 2024 WAWE
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down